en
pl

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

7 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Targów

Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Relacja filmowa z KWZH

Choć tegoroczna edycja Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych zakończyła się prawie trzy tygodnie temu, jej wspomnienie cały czas jest żywe. Jakie emocje towarzyszyły wydarzeniu? Jak bawili się odwiedzający? Sprawdźcie sami!

więcej

Najładniejsze stoisko na Ekspozycji drobiu – Konkurs dla publiczności podczas Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

Podczas XXVIII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza zorganizowała Konkurs dla publiczności, która wybrała najładniej przygotowane stoiska ze stadkami drobiu. Publiczność nie miała wątpliwości i pierwsze miejsce przyznała Instytutowi Zootechniki – PIB,Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach, prezentującemu stadko rodzicielskie kaczek Dworka (D-11).

więcej

Quest drobiarski – innowacyjna zabawa dla rodzin na MTP w Poznaniu

Blisko 1000 rodzin wzięło udział w Queście drobiarskim – po raz pierwszy zorganizowanym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas XXVIII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w dniach od 05 do 07 maja 2017 roku.

więcej

28. edycja KWZH dobiegła końca!

Atmosfera, jaka panuje podczas każdej Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych jest zawsze imponująca. O sile branży i pasji hodowców niech świadczy, to że pomimo bardzo niesprzyjającej w tym roku pogody, na 28. Krajową Wystawę Zwierząt Hodowlanych hodowcy do Poznania zjechali gromadnie wraz ze swoimi zwierzętami i trzy chłodne oraz deszczowe dni wypełnili gorącymi emocjami, ekscytacjami nad najpiękniejszymi okazami hodowlanymi.

więcej

Wiejskie klimaty w sercu Poznania!

Tak w obiektywie wyglądała niedziela - ostatni dzień Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact